Zabezpečení webových stránek, CMS a webových aplikací

Provozujete webové stránky, redakční systém, či webovou aplikaci? Potřebujete zabezpečení Vašeho webového řešení?

Pak jste na správné adrese.

Jsme připraveni postarat se o bezpečnost Vašich webových stránek, zabezpečení redakčních systémů, zabezpečení e-shopů, či čehokoliv dalšího.

Máme zkušenosti s většinou systémů

Máme zkušenosti s většinou webových technologií. Poradíme si s redakčními systémy CMS jako jsou: WordPress, Joomla, Drupal, nebo jakýmkoliv jiným.

Držíme krok s dobou a neustále poznáváme nové technologie a seznamujeme se s novými zranitelnostmi a chybami, které Vám pomůžeme zabezpečit.

Jsou Vaše webové stránky, či redakční systém (CMS) napadené? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Co nabízíme

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
           osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

  Další naše služby speciálně pro webové stránky na CMS WordPress

  MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

  Neváhejte nás kontaktovat

  Kontakt
  ZabezpečWeb.CZ - logo

  Na testování používáme
  profesionální software

  Základem výbavy je osvědčený a sofistikovaný a profesionální software určení pro kybernetickou bezpečnost. My používáme nejčastěji software určený pro Linuxové distribuce například systém Kali Linux (dříve BackTrack), Ubuntu, či Debian.

  V rámci operačního systému Kali Linux je už v základní sestavě velmi bohatá nabídka profesionálního softwaru, určená pro bezpečnostní specialisty. Pochopitelně, cokoliv, co Kali Linux nemá, to jsme si buďto doinstalovali, či doprogramovali sami.

  ZabezpečWeb.CZ

  Jsme stále v obraze
  a držíme krok s dobou

  Znalosti a zkušenosti základních technik, jako jsou XSS, Code Injection, Script Injection, M.I.T.M. (Man-In-The-Middle) a další jsou samozřejmostí.

  Dokážeme si poradit i se složitými i velmi sofistikovanými technikami, jako například socialní inženýrství, reverzní inženýrství, penetrační testování, analýza webových stránek, analýza kódu, kryptografie a další.

  Sami máme mnoho zkušeností se zabezpečením a testováním bezpečnosti, jak našich aplikací, tak aplikací a systémů třetích stran.

  Jelikož se ve světě IT bezpečnosti i kybernetické bezpečnosti (celkově) pohybujeme už od roku 2003 dokážeme ovládat jak velmi klasické techniky, tak moderní a velmi pokročilé postupy.

  Máte zájem o naše služby?
  Chcete se zeptat na další informace?

  Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

  Úvodní konzultace je zdarma.

  telefon

  Zanechte nám na Vás kontakt
  a my se Vám ozveme

   Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
            osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

   Časté otázky

   Webové stránky Vás prezentují na internetu, má k nim přístup téměř každý a to odkudkoliv. V případě, že jsou terčem útoku a útočník na nich zveřejní škodlivý obsah (virus, nelegální materiál apod.) nesete ve většině případů za to odpovědnost Vy.

   Redakční systémy (CMS) jsou mnohdy velmi sofistikované a složité celky z mnoha komponentů. Stejně, jako máte antivirový systém ve vašem PC, je nutno zabezpečit i redakční systém (CMS) Vašich webových stránek.

   Jednoduše ano. Používáním poslední verze redakčního systému (CMS) nezaručuje jeho zabezpečení a odolnost oproti útokům. Jelikož se ve světě internetové bezpečnosti pohybujeme mnoho let, dokážeme navrhnout ideální kombinaci bezpečnostních postupů, komponent, pluginů atd.

   MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

   Neváhejte nás kontaktovat

   Kontakt
   ZabezpečWeb.CZ - logo

   Doporučte nás a získejte snadno provizi

   Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

   Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

   Sledujte náš blog

   Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.

   Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ