Zabezpečení webu, CMS, aplikací

Provozujete webové stránky, redakční systém, či webovou aplikaci? Potřebujete zabezpečení Vašeho webového řešení?

Pak jste na správné adrese.

Jsme připraveni postarat se o bezpečnost Vašich webových stránek, zabezpečení redakčních systémů, zabezpečení e-shopů, či čehokoliv dalšího.

Máme zkušenosti s většinou systémů

Máme zkušenosti s většinou webových technologií. Poradíme si s redakčními systémy CMS jako jsou: WordPress, Joomla, Drupal, nebo jakýmkoliv jiným.

Držíme krok s dobou a neustále poznáváme nové technologie a seznamujeme se s novými zranitelnostmi a chybami, které Vám pomůžeme zabezpečit.

Jsou Vaše webové stránky, či redakční systém (CMS) napadené? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Na testování používáme profesionální software

Základem výbavy je osvědčený a sofistikovaný a profesionální software určení pro kybernetickou bezpečnost. My používáme nejčastěji software určený pro Linuxové distribuce například systém Kali Linux (dříve BackTrack), Ubuntu, či Debian.

V rámci operačního systému Kali Linux je už v základní sestavě velmi bohatá nabídka profesionálního softwaru, určená pro bezpečnostní specialisty. Pochopitelně, cokoliv, co Kali Linux nemá, to jsme si buďto doinstalovali, či doprogramovali sami.

ZabezpečWeb.CZ

Jsme stále v obraze a držíme krok s dobou

Znalosti a zkušenosti základních technik, jako jsou XSS, Code Injection, Script Injection, M.I.T.M. (Man-In-The-Middle) a další jsou samozřejmostí.

Dokážeme si poradit i se složitými i velmi sofistikovanými technikami, jako například socialní inženýrství, reverzní inženýrství, penetrační testování, analýza webových stránek, analýza kódu, kryptografie a další.

Sami máme mnoho zkušeností se zabezpečením a testováním bezpečnosti, jak našich aplikací, tak aplikací a systémů třetích stran.

Jelikož se ve světě IT bezpečnosti i kybernetické bezpečnosti (celkově) pohybujeme už od roku 2003 dokážeme ovládat jak velmi klasické techniky, tak moderní a velmi pokročilé postupy.

Webové stránky Vás prezentují na internetu, má k nim přístup téměř každý a to odkudkoliv. V případě, že jsou terčem útoku a útočník na nich zveřejní škodlivý obsah (virus, nelegální materiál apod.) nesete ve většině případů za to odpovědnost Vy.

Redakční systémy (CMS) jsou mnohdy velmi sofistikované a složité celky z mnoha komponentů. Stejně, jako máte antivirový systém ve vašem PC, je nutno zabezpečit i redakční systém (CMS) Vašich webových stránek.

Jednoduše ano. Používáním poslední verze redakčního systému (CMS) nezaručuje jeho zabezpečení a odolnost oproti útokům. Jelikož se ve světě internetové bezpečnosti pohybujeme mnoho let, dokážeme navrhnout ideální kombinaci bezpečnostních postupů, komponent, pluginů atd.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Neváhejte nás kontaktovat

Kontakt

Sledujte náš blog

Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.