Zakázkový vývoj webových aplikací a cloudových řešení

Poskytujeme zakázkový vývoj webových aplikací a cloudových řešení na klíč. Jsme připraveni na vývoj a tvorbu jakýchkoliv moderních webových systémů a aplikací. Konzultace a poradenský servis v rámci zakázkového vývoje je u nás samozřejmostí. Navrhneme pro Vás ideální řešení odpovídající Vašim požadavkům a funkčnostem.

V rámci designu samotného řešení dbáme na ideální UI a funkční UX. Dokážeme i rozvíjet již stávající řešení a vytvořit pro Vás další verze Vašich aplikací, které již nyní používáte.

Obrázek: Otázka

Co je webová aplikace, či cloud?

Webová aplikace je software běžící nejčastěji na serveru. K používání webové aplikace je potřeba na straně uživatele pouze moderní webový prohlížeč a přístup do sítě, ve které se nachází i server s aplikací, nejčastěji tedy internet.

Běžně se s webovými aplikace setkáte při většině každodenních činností. Nejčastějším příkladem webových aplikací a cloudových řešení jsou: internetová bankovnictví, webová rozhraní k e-mailovým schránkám apod.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
           osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

  Moderní řešení a cloud

  Moderní webová aplikace zvládne svojí funkčností to samé, co běžné aplikace, které jste zvyklí instalovat do svých počítačů. Jednou z výhod webových aplikací je to, že se dá jednodušeji aktualizovat a k jejímu používání stačí jakýkoliv moderní webový prohlížeč.

  Webové aplikace v dnešní době jsou tzv. v cloudu, do znamená, že běží na serverech a samotný uživatel k nim přistupuje nejčastěji přes internet.

  cloud
  Obrázek: Otázka

  Co umí webové aplikace a cloud?

  Jako webovou aplikaci lze v dnešní době vytvořit jakýkoliv software s jakýmikoliv funkcemi. Cloudová řešení se v dnešní době používají čím dál tím častěji a začínají pomalu, ale jistě nahrazovat běžný „instalovaný“ software. Mezi z největší výhody webových aplikací a cloudových řešení patří dostupnost kdekoliv a odkudkoliv, potřeba je akorát webový prohlížeč a přístup na internet.

  Navrhneme pro Vás ideální řešení. Zašlete nám poptávku a my Vám navrhneme jedinečné řešení na míru. Máme zkušenosti s různými způsoby vývoje a rozhled v moderních technologiích. Naší prioritou je kvalitní a jedinečné řešení splňující moderní standardy.

  Na velikosti projektu nezáleží

  Pečlivě a profesionálně realizujeme všechny projekty, ať velké, či malé. Klademe důraz na kvalitu, bezpečnost a stabilitu celého řešení. Pomocí optimalizace celého procesu vývoje jsme připraveni na vývoj webových aplikací libovolných rozměrů.

  Každý projekt pečlivě testujeme a ladíme, aby se předešlo zbytečným chybám. Po otestování a odladění pak celý projekt nasadíme na finální produkční server. Tím ale práce na projektu nekončí, dále projekt rozvíjíme, vylepšujeme a zdokonalujeme.

  Jaké technologie lze použít při vývoji webových aplikací?

  Použití moderních technologií a postupů při našem vývoji je samozřejmostí. V rámci webových aplikací a cloudových řešení je nutné držet krok s dobou. Proto je pro nás zásadní používat spolehlivé a moderní technologie a dbát na bezpečnost celého řešení.

  Při vývoji používáme například následující

  Máte zájem o naše služby?
  Chcete se zeptat na další informace?

  Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

  Úvodní konzultace je zdarma.

  telefon

  Zanechte nám na Vás kontakt
  a my se Vám ozveme

   Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
            osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

   Na jaká řešení webových aplikací a cloudu se zaměřujeme?

   Databáze

   Frontendy, Backendy, API

   Platformy sdílených ekonomik

   Cenové srovnávače

   Sociální sítě
   a aplikace pro sociální sítě

   Uživatelské konfigurátory produktů a nabídek

   Interní systémy pro podnikání
   (CRM, ERP apod.)

   Webové aplikace rozšiřující funkčnosti mobilních aplikací

   MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

   Neváhejte nás kontaktovat

   Kontakt
   ZabezpečWeb.CZ - logo

   Doporučte nás a získejte snadno provizi

   Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

   Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

   Sledujte náš blog

   Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa tvorby webových stránek, vývoje aplikací a správy redakčních systémů (například WordPress, Joomla a další) sledujte náš blog.

   Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ