Služby kybernetické a informační bezpečnosti

Zastavte kybernetické zločince dříve, než oni zastaví vaše podnikání…

Vylepšete svoji pozici
v oblasti kybernetické bezpečnosti a zabezpečení

Svět technologií se neustále vyvíjí, od vzestupu internetu věcí (IoT) přes přijetí softwaru jako služby (SaaS), po webové aplikace a tradiční interní aplikace. A jak se technologie mění, mění se i hrozba a kybernetičtí zločinci se rychle adaptují na nové výzvy. Přesto mnoho organizací přizpůsobuje své technologie bez odborného vedení nebo nasměrování ze strany IT, informační a kybernetické bezpečnosti, zadávání veřejných zakázek nebo rizikových specialistů.

Jako poskytovatel bezpečnostních služeb v oblasti kybernetické bezpečnosti (Cyber Security) působíme jako důvěryhodný partner a přinášíme pokročilé odborné znalosti k jednotlivým hrozbám a útokům.

ZabezpečWeb.CZ - Kybernetická a informační bezpečnost - Zabezpečení webových stránek, CMS a webových aplikací

Co nabízíme

Nechráníme jen uživatele, zákazníky, pacienty a vaše data.
Chráníme také vaše podnikání

Naše služby kybernetické a informační bezpečnosti nabízejí ve vaší organizaci obrovskou peněžní a nepeněžní hodnotu. Vylepšení vaší bezpečnosti zachováte důvěrné, utajované a chráněné obchodní materiály mimo dosah konkurentů. Kromě toho správné zásady a protokoly kybernetické bezpečnosti zvyšují produktivitu zaměstnanců minimalizací prostojů počítačového systému a zároveň optimalizací doby provozu vašeho webu. Když chráníte počítače a hardware před malwarem, zlepšujete také životnost zařízení a odkládáte náklady na výměnu. A jak zvyšujete důvěru spotřebitelů, můžete lépe přilákat a udržet si nové klienty.

ZabezpečWeb.CZ - ochrana a bezpečnost
ZabezpečWeb.CZ - Kybernetická bezpečnost

Eskalující počítačové hrozby vyžadují zvýšenou úroveň zabezpečení

Jsme specialisté také oblasti správy kybernetické bezpečnosti a politiky v kombinaci s nejnovější a nejmodernější technologií, která organizacím poskytuje vyšší úroveň ochrany. Vždy zachováváme krok v rámci současných trendů kybernetické bezpečnosti a jsme schopni do vaší organizace přinést mnohem hlubší pochopení kritické infrastruktury, zabezpečení počítače a zásady zabezpečení.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
           osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

  Etický hacking a služby etického hackingu

  Útoky na kybernetickou bezpečnost se v průběhu let zvýšily. Organizace se neustále snaží posílit své zabezpečení, aby se vyhnuly jakýmkoli kybernetickým útokům od zabezpečení sítě, přes zabezpečení webových stránek, po zabezpečení svých informačních systémů. Některé společnosti nejsou schopny znovu získat nebo si zajistit svou pozici na trhu poté, co se dostaly do rukou kybernetického útoku a kybernetičtí zločinci po úspěšném útoku poškodili daný podnik. S rostoucí četností kybernetických útoků musí podniky pochopit, že úplné omezení přístupu k jejich IT systému není možné. Etické hackerské služby mohou pomoci upozornit na díry v IT a odhalit je dříve, než je kybernetičtí zločinci zneužijí pro úspěšný útok.

  ZabezpečWeb.CZ - Etický hacking a služby etického hackingu
  ZabezpečWeb.CZ - Etický hacking a služby etického hackingu

  Cílem etických hackerů je najít bezpečnostní chyby, které mohou poskytnout přístup hackerovi-zločinci a vést k narušení bezpečnosti a případně velmi poškodit IT podniku. Naším úkolem, jakožto etických hackerů je identifikovat nejrůznější potenciální hrozby kybernetické bezpečnosti ve Vaší síti a ve Vašem IT, od webových stránek, přes informační systémy, až po Vaší síťovou infrastrukturu. Poté obejdeme Váš bezpečnostní systém a vyhledáme slabá místa v bezpečnosti, která by mohl použít škodlivý hacker-zločinec. Informace námi poskytnuté budou naší společností použity pouze k posílení Vašeho bezpečnostního systému a ke zmírnění případných počítačových útoků způsobených zločinci.

  Penetrační testování

  „Penetrační testy ověřují, zda jde získat (nepovolený) přístup ke klíčovým prvků IT infrastruktury vaší firmy”

  Co je penetrační testování?

  Penetrační test (anglicky penetration test, někdy pentest) je v informatice metoda hodnocení zabezpečení počítačových zařízení, systémů nebo aplikací. Provádí se testováním, simulací možných útoků na tento systém jak zevnitř tak zvenčí. Cílem penetračního testu není vyřešit bezpečnostní problémy, ale jistým způsobem prověřit, zhodnotit úroveň zabezpečení a podat souhrnnou zprávu, a to jak na úrovni technických (nastavení otevřených portů, verze systému apod.), tak i organizačních opatření (podvod a sociální inženýrství skrze zaměstnance apod.).

  Tento proces zahrnuje podrobnou analýzu systému se zaměřením na případně bezpečnostní nedostatky vycházející z chybného nastavení systému, známých či neznámých hardwarových a softwarových nedostatků, nebo nedostatečných funkčních protiopatření. Analýza je prováděna z pohledu potenciálního útočníka a může (měla by) vést k odhalení výše zmíněných nedostatků. Výsledky získané během analýzy jsou prezentovány vlastníkovi systému. Důkladné testy by měly k výsledkům přikládat také informace o reálných důsledcích jednotlivých nedostatků jak na systém samotný, tak na jeho vlastníka a měly by také doporučit možná protiopatření pro zmírnění rizika prolomení systému.

  ZabezpečWeb.CZ - Penetrační test
  ZabezpečWeb.CZ - Penetrační testování

  Využití penetračních testů

  • Určují reálnou zneužitelnost určité skupiny vektorů útoku
  • Odhalují velké bezpečnostní nedostatky, které mohou vzniknout nahromaděním menších nedostatku dosažených v určité sekvenci
  • Odhalují nedostatky které mohou být nezjistitelné pomocí automatické detekce systémových chyb
  • Posuzují možné dopady na firmu jako takovou a na její ekonomiku v případě, že by k prolomení došlo
  • Testují schopnost obranných prvků systému odhalovat aktuální útoky a náležitě na ně reagovat
  • Poskytují podklady podporující zvýšené náklady na vývoj zabezpečení systému
  • Penetrační testy jsou součástí kompletního bezpečnostního auditu

  Zabezpečení webových stránek, CMS a webových aplikací

  Provozujete webové stránky, redakční systém, či webovou aplikaci? Potřebujete zabezpečení Vašeho webového řešení?

  Pak jste na správné adrese.

  Jsme připraveni postarat se o bezpečnost Vašich webových stránek, zabezpečení redakčních systémů, zabezpečení e-shopů, či čehokoliv dalšího.

  Máme zkušenosti s většinou systémů

  Máme zkušenosti s většinou webových technologií. Poradíme si s redakčními systémy CMS jako jsou: WordPress, Joomla, Drupal, nebo jakýmkoliv jiným.

  Držíme krok s dobou a neustále poznáváme nové technologie a seznamujeme se s novými zranitelnostmi a chybami, které Vám pomůžeme zabezpečit.

  Jsou Vaše webové stránky, či redakční systém (CMS) napadené? Pak nás neváhejte kontaktovat.

  Konzultace v oblasti kybernetické a informační bezpečnosti

  Každé podnikání čelí své vlastní výzvě, od pravidel a předpisů po vysoce sofistikované hrozby zabezpečení dat. A bez ohledu na velikost společnosti je pro udržení tempa často nezbytná osobní konzultace specializovaného odborníka kybernetické bezpečnosti.

  Využijte rozsáhlou znalostní základnu při implementaci strategií kybernetického zabezpečení, které dokonale spolupracují s vaším obchodním modelem a rozpočtem. Užijte si na vyžádání a podle potřeby podporu zkušených konzultantů, kteří jsou schopni vstoupit, když nás nejvíce potřebujete. Specializujeme se na výkonnou poradenskou podporu, hodnocení dodavatelů a implementaci zásad a technické implementace. A jsme k dispozici jednorázově nebo průběžně, abychom zajistili, že budete řešit nesčetné množství bezpečnostních situací, které se v průběhu celého roku objeví.

  ZabezpečWeb.CZ - Bezpečnostní poradce

  Proč najmout poradce pro bezpečnost informací?

  Naše poradenské služby jsou navrženy tak, aby splňovaly cíle bezpečnostních projektů v kratších časových obdobích. Poskytujeme odborníky specifické pro produkt ke konfiguraci systémů, které snižují riziko možné počítačové hrozby. Ulehčujeme pracovníkům, aby se zaměřili na jiné cíle, zatímco naši pozornost zaměřujeme na řízení rizik. V průběhu celého roku zajistíme konzultace na vyžádání, každou hodinu nebo prostřednictvím projektového zabezpečení.

  Máte zájem o naše služby?
  Chcete se zeptat na další informace?

  Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

  Úvodní konzultace je zdarma.

  telefon

  Zanechte nám na Vás kontakt
  a my se Vám ozveme

   Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
            osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

   Na testování používáme
   profesionální software

   Základem výbavy je osvědčený a sofistikovaný a profesionální software určení pro kybernetickou bezpečnost. My používáme nejčastěji software určený pro Linuxové distribuce například systém Kali Linux (dříve BackTrack), Ubuntu, či Debian.

   V rámci operačního systému Kali Linux je už v základní sestavě velmi bohatá nabídka profesionálního softwaru, určená pro bezpečnostní specialisty. Pochopitelně, cokoliv, co Kali Linux nemá, to jsme si buďto doinstalovali, či doprogramovali sami.

   ZabezpečWeb.CZ

   Jsme stále v obraze
   a držíme krok s dobou

   Znalosti a zkušenosti základních technik, jako jsou XSS, Code Injection, Script Injection, M.I.T.M. (Man-In-The-Middle) a další jsou samozřejmostí.

   Dokážeme si poradit i se složitými i velmi sofistikovanými technikami, jako například socialní inženýrství, reverzní inženýrství, penetrační testování, analýza webových stránek, analýza kódu, kryptografie a další.

   Sami máme mnoho zkušeností se zabezpečením a testováním bezpečnosti, jak našich aplikací, tak aplikací a systémů třetích stran.

   Jelikož se ve světě IT bezpečnosti i kybernetické bezpečnosti (celkově) pohybujeme už od roku 2003 dokážeme ovládat jak velmi klasické techniky, tak moderní a velmi pokročilé postupy.

   Máte zájem o naše služby?
   Chcete se zeptat na další informace?

   Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

   Úvodní konzultace je zdarma.

   telefon

   Zanechte nám na Vás kontakt
   a my se Vám ozveme

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
             osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

    Časté otázky

    Webové stránky Vás prezentují na internetu, má k nim přístup téměř každý a to odkudkoliv. V případě, že jsou terčem útoku a útočník na nich zveřejní škodlivý obsah (virus, nelegální materiál apod.) nesete ve většině případů za to odpovědnost Vy.

    Redakční systémy (CMS) jsou mnohdy velmi sofistikované a složité celky z mnoha komponentů. Stejně, jako máte antivirový systém ve vašem PC, je nutno zabezpečit i redakční systém (CMS) Vašich webových stránek.

    Jednoduše ano. Používáním poslední verze redakčního systému (CMS) nezaručuje jeho zabezpečení a odolnost oproti útokům. Jelikož se ve světě internetové bezpečnosti pohybujeme mnoho let, dokážeme navrhnout ideální kombinaci bezpečnostních postupů, komponent, pluginů atd.

    MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

    Neváhejte nás kontaktovat

    Kontakt
    ZabezpečWeb.CZ - logo

    Doporučte nás a získejte snadno provizi

    Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

    Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

    Sledujte náš blog

    Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.

    Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ