Máme individuální přístup ke každému projektu.
Realizujeme projekt, ať je velký, nebo malý.

Vytvoříme firemní webové stránky pro Vaši živnost, podnikání, firmu, nebo Váš produkt. Dokážeme navrhnout také celkovou on-line firemní identitu, vše zcela na míru. Nabízíme rovněž i služby jako jsou: správa webových stránek, správa redakčních systémů (WordPress, Joomla, Drupal a další) a správa e-shopů (PrestaShop, Magento a další).

Zabýváme se také IT konzultacemi, poradenstvím a SEO optimalizacemi.

Nabízíme i vývoj webových aplikací. Rádi vytváříme moderní a responzivní webové aplikace. Vše na zakázku a na míru Vašim požadavkům.

Máme velké portfolio služeb z kybernetické bezpečnosti. Od penetračních testů, přes zabezpečení webových stránek, e-shopů a webových aplikací, po bezpečnostní audity, etický hacking a sociální inženýrství.

Naše služby

Tvorba a správa
webových stránek, e-shopů
a vývoj webových aplikací

Výhodné balíčky
pro živnostníky,
podnikatele a firmy

Služby
kybernetické a informační
bezpečnosti
(Cyber Security)

Služby
bezpečnosti a zabezpečení pro
systém WordPress



Detail našich služeb


Naše služby pokrývají celé spektrum IT. Od služeb jako je: tvorba webových stránek, tvorba e-shopů, vývoj webových aplikací, analýza SEO, SEO optimalizace a další SEO služby. Dále pak služby jako jsou například: kybernetická bezpečnost, zabezpečení webových stránek a e-shopů, až po služby jako jsou správa webových stránek, správa CMS a správa e-shopů.

Vytvoříme Vám na zakázku moderní webové stránky, stylový e-shop, či firemní nebo osobní blog. Nabízíme i vývoj webových aplikací a komplexní služby z oblasti kybernetické bezpečnosti. Máme velmi výkonné a moderní marketingové nástroje, tak ke všem webovým stránkám a e-shopům nabízíme i vhodný marketing.

Pokud chcete rady a tipy jsme tu pro Vás. Poradíme Vám nejlepší CMS pro Vaše potřeby. Nebo rady, jak ovládat CMS WordPress, Joomla CMS, Drupal a jiné. Pokud chcete rady, jako třeba SEO kontrola, SEO optimalizace, nebo jak na bezpečný WordPress a další, rádi Vám s tím poradíme.

Jestli chcete být stále v obraze a dozvědět se zajímavé tipy, rady a zajímá Vás nějaký ten návod, doporučujeme sledovat náš blog. Najde tam články na zajímavá témata, například: IT bezpečnost, základy SEO, jak na zabezpečení WordPress a zabezpečení webu, SEO tipy a triky, jak na web na WordPressu, porovnání mezi WordPress pluginy a moduly, jak zabezpečit web a mnoho dalšího.

Jsme odborníci na kybernetickou bezpečnost a nabízíme širokou paletu služeb. Potřebujete penetrační test? Bezpečnostní audit? Nebo zabezpečení CMS (například zabezpečení WordPress)? Jste na správné adrese... Nabízíme komplexní služby bezpečnosti a zabezpečení, jako je etický hacking a sociální inženýrství, až po samotné zabezpečení webových stránek, zabezpečení e-shopů a webových aplikací.

Více informací o našich službách se dozvíte níže:

Tvorba a správa
webových stránek

Vytvoříme Vám moderní webové stránky pro Vaši firmu, nebo Váš produkt. Dokážeme navrhnout také celkovou on-line firemní identitu, vše zcela na míru. K webovým prezentacím, stránkám a aplikacím dodáváme uživatelsky přívětivou a intuitivní administraci. Vše si snadno nastavíte, jak budete potřebovat.
Máme bohaté zkušenosti s open-source redakčními systémy například: redakční systém WordPress, Joomla, Drupal a další.



Tvorba a správa
e-shopů

Vytvoříme e-shop na zakázku pro Vaši firmu, podnikání, nebo Váš produkt. Dokážeme navrhnout také celkovou on-line firemní identitu, vše zcela na míru. Webové technologie se stále rozvíjejí a my Vám pomůžeme držet krok s dobou. Udržujeme si neustálý přehled o novinkách a díky tomu můžeme nabízet bezpečná řešení.
Máme bohaté zkušenosti s open-source systémy například: PrestaShop, WooCommerce, Magento další.



Vývoj
webových aplikací

Poskytujeme zakázkový vývoj webových aplikací a cloudových řešení na klíč. Jsme připraveni na vývoj a tvorbu jakýchkoliv moderních webových systémů a aplikací. Konzultace a poradenský servis v rámci zakázkového vývoje je u nás samozřejmostí. Navrhneme pro Vás ideální řešení odpovídající Vašim požadavkům a funkčnostem.
V rámci designu samotného řešení dbáme na ideální UI a funkční UX. Dokážeme i rozvíjet již stávající řešení a vytvořit pro Vás další verze Vašich aplikací, které již nyní používáte.



Výhodné balíčky IT služeb
pro živnostníky,
podnikatele a firmy

Vytvořili jsme pro Vás prémiové balíčky IT služeb, které osloví každého živnostníka, podnikatele, či firmu. Máte živnost? Podnikáte? Nebo máte firmu? Věřte, že máme vhodný balíček i pro Vás.
Naše nabídka obsahuje vyladěný výběr toho nejlepšího z IT. Balíčky obsahují IT služby, jako jsou například tvorba webových stránek, správa webových stránek, renovace webů, či vytvoření vizitek, přes SEO poradenství a SEO optimalizace, až po odborné IT poradenství.

ZabezpečWeb.CZ - Balíčky služeb pro živnostníky, podnikatele a firmy


Služby
kybernetické a informační
bezpečnosti

Jsme specialisté také oblasti správy kybernetické bezpečnosti a politiky v kombinaci s nejnovější a nejmodernější technologií, která organizacím poskytuje vyšší úroveň ochrany. Vždy zachováváme krok v rámci současných trendů kybernetické bezpečnosti a jsme schopni do vaší organizace přinést mnohem hlubší pochopení kritické infrastruktury, zabezpečení počítače a zásady zabezpečení.

ZabezpečWeb.CZ - Kybernetická bezpečnost a zabezpečení


ETICKÝ HACKING
A SLUŽBY ETICKÉHO HACKINGU

Útoky na kybernetickou bezpečnost se v průběhu let zvýšily. Organizace se neustále snaží posílit své zabezpečení, aby se vyhnuly jakýmkoli kybernetickým útokům od zabezpečení sítě, přes zabezpečení webových stránek, po zabezpečení svých informačních systémů. Některé společnosti nejsou schopny znovu získat nebo si zajistit svou pozici na trhu poté, co se dostaly do rukou kybernetického útoku a kybernetičtí zločinci po úspěšném útoku poškodili daný podnik. S rostoucí četností kybernetických útoků musí podniky pochopit, že úplné omezení přístupu k jejich IT systému není možné. Etické hackerské služby mohou pomoci upozornit na díry v IT a odhalit je dříve, než je kybernetičtí zločinci zneužijí pro úspěšný útok.



Penetrační testování

Služby penetračního testování se ponoří hlouběji k určení cest k přístupu, seřazení potenciální hodnoty každého z nich a poskytnutí jasného plánu pro nápravu. Penetrační test není jen chytrou bezpečnostní praxí, ale také každoročním požadavkem pro ty, kteří musí zůstat v souladu s předpisy.
Nechte nás zkušené etické hackery provést komplexní posouzení potenciálních zranitelností, upřednostnit je a doporučit způsoby blokování útoků dříve, než vás poškodí zákeřný útočník.



Zabezpečení
webových stránek, CMS
a webových aplikací

Provozujete webové stránky, redakční systém, či webovou aplikaci? Potřebujete zabezpečení Vašeho webového řešení? Pak jste na správné adrese. Jsme připraveni postarat se o bezpečnost Vašich webových stránek, zabezpečení redakčních systémů, zabezpečení e-shopů, či čehokoliv dalšího.

Máme zkušenosti s většinou webových technologií. Poradíme si s redakčními systémy CMS jako jsou: WordPress, Joomla, Drupal, nebo jakýmkoliv jiným.

ZabezpečWeb.CZ - Zabezpečení webových stránek, CMS a webových aplikací


Čištění, odstranění infekce
a zabezpečení webových stránek
a webových aplikací

Pokud útočníci napadli Váš web, je nesmírně důležité co nejrychleji obnovit jeho funkční stav. Vyčištění napadených webových stránek může být velmi obtížné, pokud s tím nemáte žádné zkušenosti. Jelikož máme v tomto oboru mnoho let praxe, je náš tým zkušených bezpečnostních analytiků schopen se o tento problém rychle postarat.

ZabezpečWeb.CZ - Čištění webových stránek, CMS a webových aplikací


Audit a kontrola zabezpečení
webových stránek
a webových aplikací

V dnešní době jsou webové stránky terčem neustálých útoků, které mohou být zahájeny z jakékoliv země na světě. Obvykle se to provádí útoky brutální sílou s automatizovaným softwarem, který generuje po sobě jdoucí kódy, dokud nezíská správný kód pro přístup k požadovaným datům.

Audit a kontrola zabezpečení webových stránek a webových aplikací


Konzultace
kybernetické a informační
bezpečnosti

Využijte rozsáhlou znalostní základnu při implementaci strategií kybernetického zabezpečení, které dokonale spolupracují s vaším obchodním modelem a rozpočtem. Užijte si na vyžádání a podle potřeby podporu zkušených konzultantů, kteří jsou schopni vstoupit, když nás nejvíce potřebujete. Specializujeme se na výkonnou poradenskou podporu, hodnocení dodavatelů a implementaci zásad a technické implementace. A jsme k dispozici jednorázově nebo průběžně, abychom zajistili, že budete řešit nesčetné množství bezpečnostních situací, které se v průběhu celého roku objeví.



Zabezpečení
webových stránek
na systému WordPress

Poskytujeme komplexní balíčky celkové ochrany a zabezpečení webových stránek na systému WordPress. Vše rychle a profesionálně vyhodnotíme a implemetujeme. Jako etičtí hackeři máme zkušenosti s pokročilými metodami zabezpečení a útoků. Dokážeme se přizpůsobovat jednotlivým technickým řešením každého webu a rychle se zorientovat v každé instalaci WordPressu. Naše balíčky zabezpečení obsahují kombinace všeho potřebného pro bezpečný WordPress.



Audit zabezpečení
a Kontrola zabezpečení
pro WordPress

Pokud máte webové stránky v systému WordPress a nejste si jisti, zda jsou dostatečně zabezpečené … nečekejte, až se stane to nejhorší. Mnohem lepší je zjistit zranitelnosti hned teď a správně je zabezpečit. Audity a Kontroly zabezpečení WordPress Vás informují o aktuálním zabezpečení a výkonu Vašeho webu.



Opravení
napadeného/nahackovaného
webu ve WordPress

Můžeme Vám pomoci, ale musíte jednat rychle. Stejně jako zloději domu se hackeři vrátí. Většina hackerů v systému WordPress ponechává skrytá „zadní vrátka“ (backdoor), takže když se vrátí … mohou jen vejít přímo dovnitř a mít vše rovnou přichystáno. Váš web vyčistíme a opravíme a poté nainstalujeme zabezpečení WordPress, abychom ochránili Vaše webové stránky před budoucími útoky.

Sledujte náš blog

Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.

Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
         osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

Doporučte nás a získejte snadno provizi

Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

ZabezpečWeb.CZ - logo