Konzultace v oblasti kybernetické a informační bezpečnosti

Každé podnikání čelí své vlastní výzvě, od pravidel a předpisů po vysoce sofistikované hrozby zabezpečení dat. A bez ohledu na velikost společnosti je pro udržení tempa často nezbytná osobní konzultace specializovaného odborníka kybernetické bezpečnosti.

Využijte rozsáhlou znalostní základnu při implementaci strategií kybernetického zabezpečení, které dokonale spolupracují s vaším obchodním modelem a rozpočtem. Užijte si na vyžádání a podle potřeby podporu zkušených konzultantů, kteří jsou schopni vstoupit, když nás nejvíce potřebujete. Specializujeme se na výkonnou poradenskou podporu, hodnocení dodavatelů a implementaci zásad a technické implementace. A jsme k dispozici jednorázově nebo průběžně, abychom zajistili, že budete řešit nesčetné množství bezpečnostních situací, které se v průběhu celého roku objeví.

ZabezpečWeb.CZ - Bezpečnostní poradce

Proč najmout poradce pro bezpečnost informací?

Naše poradenské služby jsou navrženy tak, aby splňovaly cíle bezpečnostních projektů v kratších časových obdobích. Poskytujeme odborníky specifické pro produkt ke konfiguraci systémů, které snižují riziko možné počítačové hrozby. Ulehčujeme pracovníkům, aby se zaměřili na jiné cíle, zatímco naši pozornost zaměřujeme na řízení rizik. V průběhu celého roku zajistíme konzultace na vyžádání, každou hodinu nebo prostřednictvím projektového zabezpečení.

Chráníme klienty před riziky

Podíváme se nestranně na operace a porovnáme vaše prostředí se srovnatelnými organizacemi a situacemi. Od návrhu bezpečnostního programu přes přípravu auditu mají naši klienti užitek z nahlédnutí získaného z našeho jedinečného výhodného bodu.

Spojením obchodních záležitostí s odborností v oblasti kybernetické bezpečnosti můžeme vstoupit do konzultací o řízení rizik dodavatele, plánování kontinuity provozu, technických bezpečnostních kontrolách, správě zranitelnosti, zabezpečení webových aplikací a otázkách dodržování předpisů. Provádíme také penetrační testování a forenzní vyšetřování, s manažery projektů v oblasti kybernetické bezpečnosti po ruce, abychom plánovali, organizovali a prováděli významné podniky a zajišťovali optimální návratnost investic. Tím se snižuje pravděpodobnost narušení dat u těch, pro která poskytujeme bezpečnostní řešení.

ZabezpečWeb.CZ - Cyber security - ochrana - zabezpečení webových stránek

Strategické a poradenské služby

Každé podnikání dosáhne bodu, který vyžaduje úroveň nedosažitelnou prostřednictvím interních zaměstnanců. Pomáháme vám lépe konkurovat, inovovat a růst rozšiřováním stávajících zkušeností s tím správným spojením obchodního a kybernetického poradce s důrazem na bezpečnost. Definujte svůj směr a priority a přitom řádně alokujte zdroje pro růst a rozvoj vašeho podnikání.

Návrh bezpečnostního programu

Ochrana soukromých a citlivých údajů o zákaznících je rozhodující součástí podnikání v digitální éře. Spolupracujeme s klienty na vytvoření rámce kybernetické bezpečnosti – nastíníme obchodní cíle, hodnotíme rizika, definujeme úrovně tolerance a určujeme mezery. Poté můžeme váš program implementovat, informovat zaměstnance o zásadách a osvědčených postupech a vyškolit zaměstnance, aby se připravovali a reagovali na incidenty.

ZabezpečWeb.CZ - návrh zabezpečení
ZabezpečWeb.CZ - pravidla zabezpečení

Bezpečnostní kontroly a dodržování předpisů

Spolupracujte s profesionály, kteří vám poradí výkonné řízení a postupy při navrhování, které dodržují nejnovější zákony, průmyslové standardy a vládní předpisy.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
           osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

  ZabezpečWeb.CZ

  Jsme stále v obraze
  a držíme krok s dobou

  Znalosti a zkušenosti základních technik, jako jsou XSS, Code Injection, Script Injection, M.I.T.M. (Man-In-The-Middle) a další jsou samozřejmostí.

  Dokážeme si poradit i se složitými i velmi sofistikovanými technikami, jako například socialní inženýrství, reverzní inženýrství, penetrační testování, analýza webových stránek, analýza kódu, kryptografie a další.

  Sami máme mnoho zkušeností se zabezpečením a testováním bezpečnosti, jak našich aplikací, tak aplikací a systémů třetích stran.

  Jelikož se ve světě IT bezpečnosti i kybernetické bezpečnosti (celkově) pohybujeme už od roku 2003 dokážeme ovládat jak velmi klasické techniky, tak moderní a velmi pokročilé postupy.

  MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

  Neváhejte nás kontaktovat

  Kontakt
  ZabezpečWeb.CZ - logo

  Doporučte nás a získejte snadno provizi

  Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

  Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

  Sledujte náš blog

  Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.

  Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ