Etický hacking a služby etického hackingu

Útoky na kybernetickou bezpečnost se v průběhu let zvýšily. Organizace se neustále snaží posílit své zabezpečení, aby se vyhnuly jakýmkoli kybernetickým útokům od zabezpečení sítě, přes zabezpečení webových stránek, po zabezpečení svých informačních systémů. Některé společnosti nejsou schopny znovu získat nebo si zajistit svou pozici na trhu poté, co se dostaly do rukou kybernetického útoku a kybernetičtí zločinci po úspěšném útoku poškodili daný podnik. S rostoucí četností kybernetických útoků musí podniky pochopit, že úplné omezení přístupu k jejich IT systému není možné. Etické hackerské služby mohou pomoci upozornit na díry v IT a odhalit je dříve, než je kybernetičtí zločinci zneužijí pro úspěšný útok.

ZabezpečWeb.CZ - Etický hacking a služby etického hackingu
ZabezpečWeb.CZ - Etický hacking a služby etického hackingu

Cílem etických hackerů je najít bezpečnostní chyby, které mohou poskytnout přístup hackerovi-zločinci a vést k narušení bezpečnosti a případně velmi poškodit IT podniku. Naším úkolem, jakožto etických hackerů je identifikovat nejrůznější potenciální hrozby kybernetické bezpečnosti ve Vaší síti a ve Vašem IT, od webových stránek, přes informační systémy, až po Vaší síťovou infrastrukturu. Poté obejdeme Váš bezpečnostní systém a vyhledáme slabá místa v bezpečnosti, která by mohl použít škodlivý hacker-zločinec. Informace námi poskytnuté budou naší společností použity pouze k posílení Vašeho bezpečnostního systému a ke zmírnění případných počítačových útoků způsobených zločinci.

Poznámka: Neposkytujeme služby pro škodlivé činnosti nebo jakoukoliv nezákonnou činnost. Nepřistupujeme na účty / služby, ke kterým ještě nemáte přístup. Tato služba je navržena výhradně pro testování bezpečnostních chyb a pouze k legálním účelům a s dobrým úmyslem. Jakýkoli pokus požádat nás o spáchání trestného činu bude vždy oznámen příslušným úřadům.

Proč potřebujete služby etického hackingu?

Odhalení slabých míst, chyb, děr v IT, narušení bezpečnosti a útoků hackerů jsou nejdůležitějšími faktory, které vyžadují služeb etického hackingu. Etický hacker většinu času dokáže efektivně odhalit jakékoli bezpečnostní chyby a rizika v IT organizace, či podniku. Etičtí hackeři nebo také „white-hat hackeři“ jsou zde, aby hledali a využívali slabiny a zranitelnosti bezpečnostního systému s dobrým cílem, pomoci je zabezpečit a ochránit klienty a uživatele před případnými útoky zločinců. Nejvýznamnější je to, že využíváme svých dovedností a znalostí ke zlepšení Vašeho IT.

ZabezpečWeb.CZ - Etický hacking a služby etického hackingu
ZabezpečWeb.CZ - Etický hacking a služby etického hackingu

Výhody našich služeb

– Minimalizujete kybernetické útoky a zvyšujete obranu před krádeží dat a chráníte také důležité informace
– Nalezneme i chyby, které nelze odhalit automatizovanými nástroji
– Chráníme Váš profesní vztah s klienty, stranami a partnery zvyšováním důvěry a budováním pocitu sebevědomí a bezpečí
– Správně spravovaný a zabezpečený systém, je méně pravděpodobně napaden hackery
– Poskytujeme plný „bitevní test“ pro vaše IT
– Poskytujeme mnohem rozumnější test než je papírová analýza, prakticky provedený test je nenahraditelný
– Nabízíme proaktivní techniku k minimalizaci nebezpečí
– Zlepšujeme proces kontroly kvality
– Uvádíme kompletní požadavky na účinnost bezpečnosti a zabezpečení

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
           osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

  Na testování používáme
  profesionální software

  Základem výbavy je osvědčený a sofistikovaný a profesionální software určení pro kybernetickou bezpečnost. My používáme nejčastěji software určený pro Linuxové distribuce například systém Kali Linux (dříve BackTrack), Ubuntu, či Debian.

  V rámci operačního systému Kali Linux je už v základní sestavě velmi bohatá nabídka profesionálního softwaru, určená pro bezpečnostní specialisty. Pochopitelně, cokoliv, co Kali Linux nemá, to jsme si buďto doinstalovali, či doprogramovali sami.

  ZabezpečWeb.CZ

  Jsme stále v obraze
  a držíme krok s dobou

  Znalosti a zkušenosti základních technik, jako jsou XSS, Code Injection, Script Injection, M.I.T.M. (Man-In-The-Middle) a další jsou samozřejmostí.

  Dokážeme si poradit i se složitými i velmi sofistikovanými technikami, jako například socialní inženýrství, reverzní inženýrství, penetrační testování, analýza webových stránek, analýza kódu, kryptografie a další.

  Sami máme mnoho zkušeností se zabezpečením a testováním bezpečnosti, jak našich aplikací, tak aplikací a systémů třetích stran.

  Jelikož se ve světě IT bezpečnosti i kybernetické bezpečnosti (celkově) pohybujeme už od roku 2003 dokážeme ovládat jak velmi klasické techniky, tak moderní a velmi pokročilé postupy.

  Máte zájem o naše služby?
  Chcete se zeptat na další informace?

  Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

  Úvodní konzultace je zdarma.

  telefon

  Zanechte nám na Vás kontakt
  a my se Vám ozveme

   Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
            osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

   MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

   Neváhejte nás kontaktovat

   Kontakt
   ZabezpečWeb.CZ - logo

   Doporučte nás a získejte snadno provizi

   Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

   Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

   Sledujte náš blog

   Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.

   Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ