Čištění, odstranění infekce a zabezpečení webových stránek

Pokud útočníci napadli Váš web, je nesmírně důležité co nejrychleji obnovit jeho funkční stav. Vyčištění napadených webových stránek může být velmi obtížné, pokud s tím nemáte žádné zkušenosti. Jelikož máme v tomto oboru mnoho let praxe, je náš tým zkušených bezpečnostních analytiků schopen se o tento problém rychle postarat.

Zabezpečení webových stránek je o snižování rizika. Dodržujeme postupy zabezpečení, abychom zpřísnili a chránili váš web před hrozbami.
ZabezpečWeb.CZ
ZabezpečWeb.CZ - Cyber security - ochrana - zabezpečení webových stránek

Kompletní odstranění infekce z vašeho webu

Náš bezpečnostní specialista provede kompletní kontrolu webových stránek, aby zjistil infikované soubory. Jakmile identifikujeme škodlivé soubory, opravíme / odebereme tyto soubory a sdílíme je s vámi v podrobné zprávě o vyčištění malware a infekce.

Bezpečnostní analytik prozkoumá, jak útočníci získali vstup (Podrobné skenování, ruční inspekce a čištění).
Odstraníme z příspěvků, stránek, komentářů a zdrojového kódu veškerý škodlivý kód a odkazy na malware. Vyčištění všech infikovaných a podezřelých souborů včetně důkladného prohledávání databáze.

Všechna data a obsah webových stránek jsou uložena v databázi. Hackeři mohou být hlavním cílem proniknout a infikovat váš web. Náš bezpečnostní specialista vyčistí databázi, opraví poškozené tabulky a optimalizuje databázi, aby zajistil bezpečnost vašeho webu.
ZabezpečWeb.CZ - Kybernetická a informační bezpečnost
ZabezpečWeb.CZ - Zpráva

Poskytneme podrobnou zprávu o odstranění
a vyšetřování infekce a útoku

Na vašem webu provedeme podrobný bezpečnostní audit, abychom zjistili a nahlásili zranitelnosti vašeho webu. Po odstranění infekce z vašeho webu vám poskytneme podrobnou zprávu o vyčištění, která představuj podrobnou případovou studii infekce webu spolu s bezpečnostními doporučeními.

Na odstranění Vašeho webu pracujte například s mnoha vyhledávacími nástroji, anti-malwarem a blacklisty proti spamu.

Poskytneme podrobný kontrolní seznam, který web ochrání před budoucími útoky. Zajistíme, aby byla identifikována hlavní příčina infekce a bezpečnostní díra.

Pravidelné pracovní hodiny jsou od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00 hod. Bezpečnostní audity vyžadují přístup do administrátorské oblasti vašeho webu, přihlášení k FTP a přístup k ovládacímu panelu. Nejsme schopni poskytovat služby pro weby, které jsou hostovány na serverech Windows. Za weby o velikosti nad 10 GB se mohou účtovat další poplatky.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
           osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

  Další naše služby speciálně pro webové stránky na CMS WordPress

  MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

  Neváhejte nás kontaktovat

  Kontakt
  ZabezpečWeb.CZ - logo

  Doporučte nás a získejte snadno provizi

  Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

  Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

  Sledujte náš blog

  Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.

  Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ