Výhodné balíčky IT služeb pro živnostníky

Vytvořili jsme pro Vás prémiové balíčky IT služeb, které osloví každého živnostníka. Ať máte kadeřnictví, autodílnu a nebo jste lékař, věřte, že máme vhodný balíček i pro Vás.

Naše nabídka obsahuje vyladěný výběr toho nejlepšího z IT. Balíčky obsahují služby, jako jsou tvorba webových stránek, správa webových stránek, renovace webů, či vytvoření základních tiskovin a materiálů (např.: vizitky, letáky apod.), přes SEO poradenství a SEO optimalizace, až po odborné IT poradenství.

Obrázek: Balíčky IT služeb - ZabezpečWeb.CZ

V čem jsou balíčky výhodné?

Jedná se o propracované balíčky služeb složených s nejvíce praktických služeb, jaké každý živnostník uvítá. Navíc balíček přizpůsobíme přesně Vašim požadavkům a možnostem. Vše s Vámi probereme a navrhneme Vám konkrétní celkové řešení, které bude obsahovat vše potřebné.

Hlavní výhodou našich balíčků je, že jsou sestaveny přesně na míru Vašim potřebám a odpovídají i možnostem, co se týče například ceny. Jedná se o balíčky kompletního servisu, od tvorby webových stránek, přes marketing a tiskové materiály (vizitky, letáky apod.), až po zabezpečení a odborné konzultace.

Balíčky, jako komplet mnoha služeb a produktů, jsou navíc cenově výhodnější, než objednávka všech jejich částí zvlášť a jako bonus máme na doplňkové služby zvýhodněné ceny a slevy.

Co všechny balíčky obsahují?

Obrázek: Otázka

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
         osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

Vyberte si balíček podle svých potřeb a možností

Balíček START

Přišli jste z úřadu a na ,,živnosťáku“ Vám teprve schne razítko? Víte už předem, že pro Vaší živnost jsou webové stránky nezbytné? 

Tento balíček je pro Vás jako dělaný. Zajistíme Vám kompletní online život Vaší živnosti.

Co je součástí balíčku

Balíček NEW

Již máte živnost delší dobu, ale v online světě jste teprve nováček? Hodil by se Vám web, kterým zvednete Vaší živnost na novou úroveň? Potřebujete pomoci dát o sobě vědět?

S tímto balíčkem to zvládnete snadno. Dodáme Vaší živnosti vyšší úroveň.

Co je součástí balíčku

Balíček RESTART

Máte již zavedenou živnost, ale nejste spokojen se stávajícími webovými stránkami, či jinými IT produkty a službami? Napravíme to.

Tento balíček určen pro celkovou renovaci online fungování Vaší živnosti.

Co je součástí balíčku

Balíček INDIVIDUAL

Nevybrali jste si z předchozích balíčků? Nevadí! Pomůžeme Vám sestavit individuální balíček přesně na míru Vašim potřebám a Vaší živnosti.

Tento balíček umožňuje poskládat vlastní řešení na klíč. Fantasii se meze nekladou.

Co je součástí balíčku

V tomto balíčku si můžete navolit deset požadavků  přesně podle vašich potřeb za zvýhodněnou cenu.

Produkty jsou k doptání po emailu [email protected] nebo po vyplnění kontaktního formuláře, který naleznete níže pod touto tabulkou.

Máte zájem o nějaký z našich balíčků?
Napište nám a my se Vám ozveme!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
         osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

ZabezpečWeb.CZ - logo

Doporučte nás a získejte snadno provizi

Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

Sledujte náš blog

Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.

Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ