Audit a kontrola zabezpečení webových stránek a webových aplikací

V dnešní době jsou webové stránky terčem neustálých útoků, které mohou být zahájeny z jakékoliv země na světě. Obvykle se to provádí útoky brutální sílou s automatizovaným softwarem, který generuje po sobě jdoucí kódy, dokud nezíská správný kód pro přístup k požadovaným datům.

Nic nezajistí více klidu, jako když odborník na bezpečnost ověří zabezpečení Vašich webových stránek. Získejte klid při vědomí, že děláte vše, co je potřeba, aby se minimalizovalo riziko hackování stránek, narušení dat a napadení malwarem. 

ZabezpečWeb.CZ - Audit bezpečnosti a zabezpečení webových stránek na WordPress
ZabezpečWeb.CZ - Penetrační test

Provedeme inspekci a audit Vašich webových stránek, který pokryje všechny aspekty provozování zabezpečeného webu. Bezpečnostní expert prozkoumá, odhalí a nahlásí zranitelnosti Vašeho webu. Závěrečná zpráva obsahuje podrobná doporučení pro zlepšení zabezpečení Vašeho webu.

Navíc pokud od nás budete následně chtít jednotlivé zjištěné nedostatky v zabezpečení Vašich webových stránek optimalizovat a zabezpečit, jsme tu pro Vás.

Zabezpečení vašeho webu je rozhodující. Nezabezpečené a špatně chráněné webové stránky mohou poškodit pověst Vaší značky, poškodit SEO a mít obrovský dopad na Vaše příjmy.

Jinými slovy, nezabezpečený web mohou hackeři, kteří se snaží získat přístup na Váš web, použít například jako zadní vrátka – backdoor. A pokud hackeři se zlými úmysly zjistí zranitelnost Vašich webových stránek, můžete se vsadit, že je zneužijí.
ZabezpečWeb.CZ - Programování - Tvorba - Vývoj

Proč potřebujete auditovat svůj web?

V současné době si organizace plně uvědomují, že jejich webové stránky a aplikace jsou veřejným zastoupením jejich firemní image. Výpadek z důvodu narušení bezpečnosti může mít za následek přinejmenším ztrátu reputace, důvěry a výnosů.

Vzhledem k velkému počtu útoků každý den se zabezpečení webových stránek stává prioritou pro každou organizaci. Chyby zabezpečení webových aplikacích, pokud není zajištěno zabezpečení, nechávají nechráněné citlivé informace, jako je celá vaše webová databáze a také se stávají místem spuštění kybernetických útoků, jako je phishing nebo přenos nezákonného obsahu.

Pravidelná kontrola zabezpečení vašeho webu je nezbytná, a to znamená zajistit základy, jako je důvěrnost, integrita, dostupnost. Pouze tak můžete pokračovat v podnikání bez obav ze ztráty dat nebo problémů s dostupností.

ZabezpečWeb.CZ - Penetrační testování

Cíle pravidelného auditu webových stránek

Audit zabezpečení webových stránek a aplikací vám pomůže pochopit slabá místa na Vašem webu nebo webových aplikacích, protože jdou nad rámec automatizovaných testů a hlouběji se ponořují do bezpečnostních kontrol. Pravidelným auditem získáte regulační shodu a klid.

Výhody auditu webových stránek

Pomocí auditu zabezpečení webu můžeme najít zranitelnosti webových aplikací a serverů dříve, než útočníci provedou útok, čímž se sníží riziko ztráty dat

ZabezpečWeb.CZ - Etický hacking a služby etického hackingu
ZabezpečWeb.CZ - Kybernetická bezpečnost

Včasná detekce

Snižte rizika detekováním a nápravou bezpečnostních chyb a nakonfigurujte je na maximální úroveň zabezpečení Vaší společnosti.

Zvýšení bezpečnosti

Zvyšte důvěru koncových uživatelů a pověst společnosti zvýšením obrany a splněním nejvyšších bezpečnostních standardů.

Odhalte zranitelnosti

Osvětlete narušení, která by útočník mohl využít k získání přístupu k Vašemu prostředí a systému a snížit riziko sankcí za dodržování předpisů.

Zde přichází do hry náš bezpečnostní audit!

Personalizovaná zpráva PDF

Zašleme Vám úplnou zprávu o našich zjištěních včetně toho, jaké kroky jsou nutné ke zlepšení zabezpečení Vašeho webu.

Naše 50+ bodová inspekce pokrývá nejdůležitější aspekty zabezpečení webu, včetně konfigurace hostingu, kontroly pluginů a motivů a backend frameworků jako PHP a MySQL.

ZabezpečWeb.CZ - Zpráva

Pravidelné pracovní hodiny jsou od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00 hod. Bezpečnostní audity vyžadují přístup do administrátorské oblasti vašeho webu, přihlášení k FTP a přístup k ovládacímu panelu. Nejsme schopni poskytovat služby pro weby, které jsou hostovány na serverech Windows. Za weby o velikosti nad 10 GB se mohou účtovat další poplatky.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se zeptat na další informace?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Úvodní konzultace je zdarma.

telefon

Zanechte nám na Vás kontakt
a my se Vám ozveme

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
           osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

  Další naše služby speciálně pro webové stránky na CMS WordPress

  MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

  Neváhejte nás kontaktovat

  Kontakt
  ZabezpečWeb.CZ - logo

  Na testování používáme
  profesionální software

  Základem výbavy je osvědčený a sofistikovaný a profesionální software určení pro kybernetickou bezpečnost. My používáme nejčastěji software určený pro Linuxové distribuce například systém Kali Linux (dříve BackTrack), Ubuntu, či Debian.

  V rámci operačního systému Kali Linux je už v základní sestavě velmi bohatá nabídka profesionálního softwaru, určená pro bezpečnostní specialisty. Pochopitelně, cokoliv, co Kali Linux nemá, to jsme si buďto doinstalovali, či doprogramovali sami.

  ZabezpečWeb.CZ

  Jsme stále v obraze
  a držíme krok s dobou

  Znalosti a zkušenosti základních technik, jako jsou XSS, Code Injection, Script Injection, M.I.T.M. (Man-In-The-Middle) a další jsou samozřejmostí.

  Dokážeme si poradit i se složitými i velmi sofistikovanými technikami, jako například socialní inženýrství, reverzní inženýrství, penetrační testování, analýza webových stránek, analýza kódu, kryptografie a další.

  Sami máme mnoho zkušeností se zabezpečením a testováním bezpečnosti, jak našich aplikací, tak aplikací a systémů třetích stran.

  Jelikož se ve světě IT bezpečnosti i kybernetické bezpečnosti (celkově) pohybujeme už od roku 2003 dokážeme ovládat jak velmi klasické techniky, tak moderní a velmi pokročilé postupy.

  Doporučte nás a získejte snadno provizi

  Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

  Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

  Sledujte náš blog

  Pokud se chcete dočíst zajímavé tipy a rady ze světa bezpečnosti a zabezpečení, tvorby webových stránek a redakčních systémů (například WordPress, Joomla) sledujte náš blog.

  Obrázek: Blog - ZabezpečWeb.CZ