Provize za doporučení našich služeb

Hledáte snadnou formu přivýdělku? Máte ve svém okolí potenciální klienty, kteří by potřebovali naše služby?

Nabízíme snadnou formu jednoduchého a rychlého přivýdělku. Stačí doporučit naše služby, vyplnit formulář na konci této stránky a pokud s daným potenciálním klientem, který k nám přijde na vaše doporučení uzavřeme úspěšně smlouvu, provize 10% z celkové ceny jeho zakázky je vaše.

Jaké jsou výhody našich provizí

provize
ZabezpečWeb.CZ - logo

O provizích od nás

Funguje to jednoduše. Pokud víte o někom ve Vašem okolí, kdo by mohl potřebovat naše služby (například: známý, nebo kamarád), doporučte mu naše stránky a vyplňte s ním jednoduchý formulář, který je níže na této stránce. My poté Vámi doporučeného klienta kontaktujeme. V případě, že dojde k úspěšnému uzavření smlouvy Vám do 7 dní, po uhrazení jeho 1. platby, vyplatíme provizi v hodnotě 10% z celkové ceny jeho objednávky.
Například: bude-li zakázka stát 70.000,-Kč Vám vyplatíme přímo na účet 7.000,-Kč.

Jak propagovat naše služby a získat provizi od nás

Máte známého, kamaráda, přítele, nebo kolegu, který by potřeboval naše služby? Zkuste s ním najít společné téma a zmínit se mu o nás a možnostech našich služeb. Pokud projeví zájem, neváhejte a vyplňte na konci této stránky formulář, kde uvedete Vaše jméno, kontakt na Vás a kam chcete poslat Vaši provizi. Dále uvedete jméno a kontakt na Vámi doporučeného klienta, se kterým se obratem spojíme.

Kdo se může zapojit do našeho systému provizí

Do našeho systému provizí se může zapojit jakákoliv fyzická osoba, vystupující jako nepodnikatel, starší 18-ti let, která je způsobilá k právním úkonům. Provizní systém pro podnikatele a právnické osoby teprve připravujeme.

Vyplácení odměn

Provize (odměny za doporučení) jsou vypláceny do 7 dní od připsání 1. platby klientem za danou službu na náš účet.
Provize jsou v celkové výši 10% z celkové ceny objednávky, kterou klient u nás úspěšně smluvně uzavřel a uhradil 1. platbu za danou objednávku.
Při vyplácení provize může předcházet ověření Vaší totožnosti a správnosti Vámi vyplněných údajů v doporučovacím formuláři.
Provize (odměna za doporučení) je vyplácena převodem na bankovní účet, jiný způsob vyplácení není možný.

Co vše můžete doporučovat

Nabízíme širokou paletu služeb a věříme, že tím oslovíme velké spektrum potenciálních klientů.
Prakticky lze z Vaší strany doporučovat libovolnou službu, kterou najdete na našich webových stránkách. Pro přehled níže uvádíme nejčastější služby, které poskytujeme:

Věříme, že je z čeho vybírat a že naše služby jsou velmi zajímavé k oslovení potenciálních klientů a tak i k zisku zajímavých provizí.

Podmínky provizního programu

Tyto podmínky jsou platné od 1. 5. 2020

Jak na to

Systém našich provizí je snadný a jednoduchý. Sepsali jsme pro Vás v několika bodech rychlý návod, jak postupovat, pokud máte zájem získat od nás zajímavou provizi.
Níže uvádíme v několika bodech návod, jak na to:

Formulář pro doporučení

  Kontaktní údaje na Vás

  Kontaktní údaje na potenciálního klienta, kterému jste doporučili naše služby

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
           osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů

  provize

  Časté otázky k našim provizím

  Ne, množství klientů, které nám doporučíte omezené není. Můžete nás doporučit třeba 1 klientovi, nebo klidně 100 klientům. Limity stanoveny nejsou.

  Jakmile nám klient, kterého jste doporučili podepíše smlouvu a uhradí 1. platbu, tak do 7 dnů Vám pošleme Vaši provizi 10% z celkové ceny jeho objednávky.

  Ano. Provizi je nutné zdanit dle platného znění zákona o dani z příjmů.

  Ano. Prakticky je jedno jakou formou danému klientovi naše služby doporučíte. Můžete nás doporučit třeba osobním rozhovorem s daným klientem, nebo přes Facebook atd. Ve způsobu se meze nekladou 🙂

  Provize je 10% z celkové ceny objednávky, kterou u nás klient uzavřel platnou smlouvou. Provize vyplácíme do 7 dnů od úhrady 1. platby klientem.

  Ne, registrace, ani smlouvy o provizi nejsou potřeba. Jediné, co je nutné, je vyplnit formulář pro doporučení, který najdete na této stránce výše.

  Minimální částka pro výplatu provize stanovena není.

  Snadno. Protože ve formuláři na doporučení zadáváte na sebe kontaktní e-mail, zašleme Vám ihned co Vámi doporučený klient uhradí 1. platbu, e-mailem informaci, že Vám vznikl nárok na provizi. Jakmile uhradí Vámi doporučený klient 1. platbu, tak Vám do 7 dnů pošleme provizi na Vámi zadaný bankovní účet, který jste zadali ve formuláři pro doporučení.

  Je to jednoduché. Splnit musíte tyto snadné podmínky:

  • Být fyzická osoba starší 18-ti let
  • Mít bankovní účet vedený v České republice
  • Mít telefon a e-mail
  • Vyplnit všechna pole ve formuláři na doporučení a formulář nám odeslat

  Pro samotný zisk provize, jako takové, je nutné aby Vámi doporučený klient u nás úspěšně uzavřel smlouvu a řádně uhradil 1. platbu. 

  Bohužel zatím ne. Provizní program pro podnikatele a právnické osoby teprve připravujeme. Jelikož je to o něco náročnější, vše je zatím ve vývoji. Musíme totiž dořešit například automatizovaný systém na vydávání faktur za provize a další nutné části.

  Doporučovat zatím za provizi lze pouze jako fyzická osoba nepodnikající, tudíž ne na IČO, ŽL atd.

  Co nejrychleji, avšak máme lhůtu 7 dnů od uhrazení 1. platby Vámi doporučeným klientem. Zpravidla, ale odesíláme provize skoro ihned po uhrazení 1. platby doporučeným klientem. To znamená, že dříve, než uběhne oněch 7 dnů. Jelikož se snažíme, ať je vše co nejjednodušší a nejrychlejší. Pro všechny případy, ale 100% garantujeme vyplacení provize do 7 dnů od 1. platby doporučeným klientem, jelikož může nastat třeba zpoždění při převodech na straně banky atd.

  Skoro žádná omezení nejsou. Doporučit můžete kohokoliv, jen ne sám/sama sebe, to by pak nebyla provize, ale sleva 🙂

  Doporučit lze kohokoliv, kdo:

  • Je starší 18-ti let a je způsobilý k právním úkonům
  • Má zájem o některé z našich služeb

  Prakticky je jedno, zda je to Váš rodinný příslušník, zda žije na stejné adrese, jako Vy, nebo je to soused, či kamarád. Můžete doporučit kohokoliv.
  Ve fantazii se meze nekladou 😉

  Pokud máte jakékoliv dotazy na náš provizní program, neváhejte nám napsat na e-mailovou adresu: info@zabezpecweb.cz a my Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.